Největší výběr dveří v Opavě. Navštivte náš prodejna showroom. Zasíláme po celé ČR. Infolinka: +420 603 143 146

Klasické dveře

Klasické dveře lze rozdělit do dvou typů: první se týká nižšího číslování celé kolekce, které se bude skvěle hodit pro klasickou výstavbu, kde se cení elegance a nadčasový styl. Druhý se vyznačuje jednoduchostí tvarů, jedná se o dveře pro milovníky jednoduchého, moderního a funkčního stylu.

Hliníkové dveře

Hliníkové dveře z kolekce FUTURE INOX jsou dokonale hladké. Prosklení a dekorativní hliníkové rámečky jsou dokonale sladěny s povrchem dveří. Tyto detaily odrážejí celou myšlenku kolekce Future INOX.

Dveře s černým sklem

Venkovní dveře z kolekce GLASS LOFT potěší skleněnými tabulemi aplikovanými přímo na dveřní křídlo se zabudovaným zasklením. Pod sklem, černou aplikací Lacobel, jsme umístili průhlednou tabuli.

Dveře se zapuštěným černým sklem

Venkovní dveře z kolekce GLASS DESIGN jsou velmi atraktivní nabídkou moderního, vytříbeného designu. Tato kolekce se vyznačuje mimořádnou pozorností ke každému detailu. Sklo s křídlem je zvenku i zevnitř domu jedna rovina.

Dveře s dekorativním sklem

Venkovní dveře z kolekce GLASS FRONT se vyznačují hlubokou černou skleněnou výplní. Černé sklo je aplikováno přímo na celé dveřní křídlo, což dává realistický efekt zasklení.

Celoskleněné dveře

My Glass je nabídka pro zákazníky, kteří si chtějí na skle poskládat vlastní design nebo použít již navržené vzory. Pozoruhodný je vzor s kresbou dřeva na tvrzeném skle, navržený specialisty WIKED.

 

 

O nás

Navštivte naši vzorkovou prodejnu interiérových dveří a zárubní, kde si můžete dveře prohlédnout, zaměřit se na detaily a vybrat si ty pravé dveře pro váš domov. Rádi vám poskytneme veškeré informace týkající se našeho širokého sortimentu dveří a zárubní.

Před návštěvou studia nás prosím kontaktujte předem, můžeme být na montáži nebo na zaměření u zákazníka.

Naše realizace

Kalkulace zdarmaChcete zaměřit dveře na stavbě zdarma?

Kontaktujte nás a my se Vám ozveme.

logo paticka

+420 603 143 146
dverewiked@gmail.com

Daniel Gryz
Edvarda Beneše 1144/8
747 05 Opava-Kateřinky

Copyright © DVEREWIKED.CZ - Dveře Opava, Ostrava. Interiérové dveře najdete na dveredg.cz Schody najdete na nejschody.cz Všechna práva vyhrazena. Tvorba webu: Poradnyweb.cz

akce

Vyskakovací okno