Největší výběr dveří v Opavě. Navštivte náš prodejna showroom. Zasíláme po celé ČR. Infolinka: +420 603 143 146

Vítáme vás v našem studiu vchodových a interiérových dveří a zárubní v Opavě. Přijďte se k nám inspirovat, čeká na vás velký výběr dveří, dekorů, vše si můžete v klidu osobně prohlédnout a osahat. Nejste si jistí ve výběru? Případné vaše dotazy vám rádi zodpovíme a poradíme. Každému zákazníkovi se věnujeme individuálně, bez časového omezení a spěchu. Můžete se zaměřit na detaily a vybrat si ty správné dveře pro váš domov. Stačí nám zavolat, napsat email, nebo se zastavit u nás na prodejně.

Před návštěvou studia nás prosím kontaktujte předem, můžeme být na zaměření u zákazníka.

 

 

O nás

Navštivte naši vzorkovou prodejnu interiérových dveří a zárubní, kde si můžete dveře prohlédnout, zaměřit se na detaily a vybrat si ty pravé dveře pro váš domov. Rádi vám poskytneme veškeré informace týkající se našeho širokého sortimentu dveří a zárubní.

Před návštěvou studia nás prosím kontaktujte předem, můžeme být na montáži nebo na zaměření u zákazníka.

Naše realizace

Kalkulace zdarmaChcete zaměřit dveře na stavbě zdarma?

Kontaktujte nás a my se Vám ozveme.

logo paticka

+420 603 143 146
dverewiked@gmail.com

Daniel Gryz
Edvarda Beneše 1144/8
747 05 Opava-Kateřinky

Copyright © DVEREWIKED.CZ - Dveře Wiked Opava, Ostrava. Fotografie dveří, textur a barev jsou pouze ilustrační a v reálu se mohou lišit.  Interiérové dveře najdete na dveredg.cz Schody najdete na nejschody.cz Všechna práva vyhrazena. Tvorba webu: Poradnyweb.cz

akce

Vyskakovací okno