Největší výběr dveří v Opavě. Navštivte náš prodejna showroom. Zasíláme po celé ČR. Infolinka: +420 603 143 146

PŘÍRODNÍ DEKOR

WIKED dveře lze objednat v jedné ze 14 základních barev dýhovaných dveří dostupných za ceníkovou cenu. Barva Dub Bleached je dostupná pouze pro řadu Termo Prestige Lux, Optimum se zárubní Termo a Premium se zárubní Termo. Tyto barvy nejsou dostupné pro prosklené dveře s PVC rámem.

Harmonické barvy

Ohnivě červená nebo snad jemná modrá? Díky barevné paletě RAL K5 Classic si můžete vybrat odstín dveří WIKED Chameleon dokonale vyhovující vašim požadavkům! Barvy podle palety RAL s jemnou strukturou pomerančové kůry.

Krystalické barvy

13 jedinečných barev se strukturou krystalů třpytících se ve světle

Dvě barvy

Když se interiér vašeho domu výrazně barevně liší od venkovní fasády – existuje dobrý způsob, jak to udělat? Představujeme návrh na výběr kompozice dvou různých barev vně a uvnitř vašich dveří. Dostupné barvy Basic a Chameleon

bicolor

Vícebarevné dveře

Dopřejte si maximální extravaganci – dvě různé barvy na vnější, vnitřní nebo obou stranách listu. Přidejte k tomu barvy palety RAL - efekt bude mimořádný a jedinečný.

duo

 

 

O nás

Navštivte naši vzorkovou prodejnu interiérových dveří a zárubní, kde si můžete dveře prohlédnout, zaměřit se na detaily a vybrat si ty pravé dveře pro váš domov. Rádi vám poskytneme veškeré informace týkající se našeho širokého sortimentu dveří a zárubní.

Před návštěvou studia nás prosím kontaktujte předem, můžeme být na montáži nebo na zaměření u zákazníka.

Naše realizace

Kalkulace zdarmaChcete zaměřit dveře na stavbě zdarma?

Kontaktujte nás a my se Vám ozveme.

logo paticka

+420 603 143 146
dverewiked@gmail.com

Daniel Gryz
Edvarda Beneše 1144/8
747 05 Opava-Kateřinky

Copyright © DVEREWIKED.CZ - Dveře Wiked Opava, Ostrava. Fotografie dveří, textur a barev jsou pouze ilustrační a v reálu se mohou lišit.  Interiérové dveře najdete na dveredg.cz Schody najdete na nejschody.cz Všechna práva vyhrazena. Tvorba webu: Poradnyweb.cz

akce

Vyskakovací okno