Největší výběr dveří v Opavě. Navštivte náš prodejna showroom. Zasíláme po celé ČR. Infolinka: +420 603 143 146

Madlo Beta za 1 Kč

Objevte madlo Beta , klasický, stylový a funkční doplněk k vašim venkovním dveřím. Madla jsou nejen estetickými prvky, ale také praktickými řešeními, která usnadňují otevírání a zavírání dveří. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, zaručují odolnost a spolehlivost po mnoho let.

madlobeta

Top Trends Color nebo Crystal Sky Color za 1 Kč

Vyberte si oboustranně barevné dveře v jedné barvě z palety Top Trends Color , která vychází z nejnovějších trendů v módě a designu, nebo z palety Crystal Sky Color, která je inspirována jedinečnou strukturou krystalů třpytících se na slunci. Vyberte si barvu, využijte akci a užijte si jedinečné dveře!

barvy

 

Prahové osvětlení LED za 1 Kč

Poznejte naše moderní řešení - osvětlení LED   prahu dveří . Jde o subtilní světlo umístěné v prahu, které dodá vašim dveřím ještě více kouzla a funkčnosti. Prahové osvětlení dodává nejen eleganci a moderní vzhled, ale hraje i praktickou roli, pomáhá optimálně osvětlit vchod do vašeho domova.

podsvetleni

 

 

O nás

Navštivte naši vzorkovou prodejnu interiérových dveří a zárubní, kde si můžete dveře prohlédnout, zaměřit se na detaily a vybrat si ty pravé dveře pro váš domov. Rádi vám poskytneme veškeré informace týkající se našeho širokého sortimentu dveří a zárubní.

Před návštěvou studia nás prosím kontaktujte předem, můžeme být na montáži nebo na zaměření u zákazníka.

Naše realizace

Kalkulace zdarmaChcete zaměřit dveře na stavbě zdarma?

Kontaktujte nás a my se Vám ozveme.

logo paticka

+420 603 143 146
dverewiked@gmail.com

Daniel Gryz
Edvarda Beneše 1144/8
747 05 Opava-Kateřinky

Copyright © DVEREWIKED.CZ - Dveře Wiked Opava, Ostrava. Fotografie dveří, textur a barev jsou pouze ilustrační a v reálu se mohou lišit.  Interiérové dveře najdete na dveredg.cz Schody najdete na nejschody.cz Všechna práva vyhrazena. Tvorba webu: Poradnyweb.cz

akce

Vyskakovací okno